Trendyol Pazaryeri mağaza nasıl açılır? Trendyol Pazaryeri kadar komisyon alıyor? Trendyol Pazaryeri satis nasil yapilir? Trendyol Pazaryeri nasıl yüklenir? Trendyol Pazaryeri nasıl para kazanılır? Trendyol Pazaryeri nasıl ürün yüklenir? Trendyol Pazaryeri reklam nasıl verilir? Trendyol Pazaryeri hesabımı nasıl silerim? Trendyol Pazaryeri Nedir? Trendyol Pazaryeri Nasıl Çalışır? Trendyol Pazaryeri Neden Mağazası Açmalısınız? Trendyol Pazaryeri Mağaza Açmanın Avantajları Trendyol Pazaryeri Mağaza Açmanın Dezavantajları Trendyol Pazaryeri Mağaza Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Trendyol Pazaryeri Mağazası Ne Kadar Süre İçerisinde Açılır? Trendyol Pazaryeri Mağaza Açmadan Satış Yapılabiliyor mu? Trendyol Pazaryeri Komisyon Oranları Trendyol Pazaryeri Mağaza Vergi Süreci Trendyol Pazaryeri Mağaza Faturalandırma Trendyol Pazaryeri Satış Yapmak için Bilmeniz Gerekenler Trendyol Pazaryeri mağaza girişi Trendyol Pazaryeri Satıcı Başvuru Trendyol Pazaryeri Satıcı Destek Trendyol Pazaryeri Mağaza Ayarları Trendyol Pazaryeri Mağaza Puanı Nedir ? Trendyol Pazaryeri Satış Yapma Trendyol Pazaryeri Mağaza İşlemleri Trendyol Pazaryeri Mağaza Puanı Arttırma

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı

Sizde Trendyol'da var olmak bu büyüyen sektörde yerinizi almak için hemen Benimle İletişime Geçin!

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı Nedir ?

Hiç şüphe yok ki online pazarlama, 2010 yılından bu yana alabildiğince hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Trendyol pazaryerinde sizde olmak istiyorsanız ve/veya ürünlerinizi daha profesyonel düzeyde yönetmek istiyorsanız tam adresindesiniz.

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı kısaca özetlemek gerekirse; Pazaryerlerinde Mağaza Açılış Desteği sunar. Ürün Analizi Ve Trendyol Ürün Açılış İşlemlerini Yönetir. Rakip Firmaları Analiz Yönetimi, Ürün Ve Kategori Yönetimi, Satış Ve Kampanya Yönetimi, İade Ve Değişim Desteği, Sipariş Yönetimi, Kelime Raporlarına Göre Ürün Aktarım Listeleme gibi başlıklarda hizmet almanızı sağlar.

Bu başlıklara ek olarak Trendyol da marka sayfanızın oluşturulması, Reklam yönetimi, Raporlama, Müşteri Hizmetleri, Trendyol SEO işlemleri gibi başlıklarda firmanıza hizmet sağlarım.

Trendyol Danışmanlık Hizmet
Başlıkları

Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Bu Hizmet ile Trendyol.com üzerinde satış yapmanıza olanak sağlacak mağaza açılış işleminizi gerçekleştiriyorum.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Bu Hizmet ile Entegra içerisine ürün kurulumu, fiyat yönetimi, stok yönetimi, detay açıklama işlemlerinde başarılı şekilde Trendyol.com'da satışa açılma işlemlerinizi gerçekleştiriyorum.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Entegra sistemizin kategori ağacınızı profesyonel düzeyde oluşturmasını sağlıyorum. Profesyonel düzeyde oluşan kategori ağacı Trendyol.com ile bağlantılı olacak şekilde ilgili kategori eşleştirme işlemlerini gerçekleştiriyorum. Trendyol.com Partner ekranına ürünleriniz doğru kategorilere başarılı şekilde aktarılacaktır.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Entegra içerisinde bulunan kategori ağacı hazırlanmış, ürün yapısı oluşturmuş ürünlerinizin markalaşma işlemlerini gerçekleştiriyorum. İlgili markalarınızı Trendyol ile eşleştirme işlemlerini yapıyorum ve ürünleriniz entegra içerisinden başarılı şekilde Trendyol.com üzerinde satışını yapmış olduğunuz marka ile satışa açılacaktır.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Trendyol.com üzerinden satış mı yapıyorsunuz ? Bu başlıktaki hizmet ile Trendyol.com Partner ekranında oluşan tüm siparişleriniz ENTEGRA entegrasyon programına başarılı şekilde aktarılır. Sorunlu siparişler olursa bunlarla ilgili çözüm yolları üretilir. Entegra Danışmanlığı başlığında bulunan otomasyon ile siparişleriniz başarılı şekilde müşterilere kargolanmaktadır.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Kendi satışını yapmış olduğunuz stoklu ürünleriniz var ve bunların yanında firmalardan XML entegrasyonlu ürünler kullanmak mı istiyorsunuz ? Bu hizmet tam size göre. İlgili firmalardan alınan XML bağlantı linklerini ENTEGRA entegrasyonuna uygun hale getirip ürünlerinizi Trendyol.com üzerinde başarılı şekilde satışa açmanıza olanak sağlıyorum.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Trendyol üzerinde oluşan siparişleriniz de komisyon oranları ile Entegra arasında bağlantı oluşturarak, istediğiniz saatte siparişlerinizdeki komisyon oranları ile Trendyol.com komisyon oranlarını karşılaştırabilirsiniz.
Trendyol Pazaryeri Danışmanlığı
Trendyol.com üzerinde oluşan siparişleriniz ENTEGRA Pazaryeri Otomasyon yazılımınıza düşer ve buradan sonrasında geliştirdiğim sistem ile siparişlerinizi başarılı şekilde müşterilere hızlı bir şekilde kargolamanıza olanak sağlar.

Trendyol Danışmanlığı İçin
İletişime Geçin