Entegrasyon Danışmanlığı

Sıkça Sorulan Sorular

Entegra'ya girilen ürünleriniz N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Akakçe, Trendyol, Çiçeksepeti-Mizu, Epttavm, Zebramo ve Sanalpazara listelenir ve tüm siparişleriniz Entegra'dan yönetilir

Entegrasyon Danışmanlığı satın aldığınız da sizin entegra üzerinde yapacağınız bütün işlemler benim tarafımdan yapılmaktadır. Depo otomasyon sistemi kurulumu yapılan firmaların operasyonel süreçlerinde iyileştirmeler yapılmaktadır. Raf sistemi kullanan firmalar için çeşitli yazılım örnekleri sunulup proje detaylandırılması yapılmaktadır.

Firmanın isteğine göre ön sipariş formu hazırlanma ekranı, binlerce siparişi tek bir yazıcı üzerinden siparişlerin hazırlanma süreci, farklı depolar arasında sipariş hazırlama algoritmaları, mal kabul süreç yönetimi.

Firmanızın ürünlerinin belirli raflar da bulunuyorsa ve bu raflarda ürünleri bulmakta zorlanıyorsanız bu hizmet ile ön sipariş formlarında raf numaları getirilerek firmanın isteklerine göre raf sitemi kurulumu yapılır.

Entegra içerisinde bulunan ürünlerinizin yönetimini yapıyorum. Ürün yönetimi ürünler ile ilgili oluşabilecek her sorunda çözüm önerisi sunuyorum. Ürünlerin pazaryerlerine sağlıklı gidebilmesi için gerekli çalışmaları yapıyorum. Ürün ile ilgili satışı arttıracak yöntemler kullanıyorum. SEO uygulaması yapıyorum. Profesyonel ürün yönetimi için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Entegra içerisinde bulunan tüm ürünlerinizin stoklarını yönetiyorum. Toplu stok yönetimi, kritik stok yönetimi, muhasebe entegra iletişimli stok yönetimi gibi başlıklarda hizmet sağlıyorum. Profesyonel stok yönetimi için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Entegra içerisinde bulunan tüm ürünlerinizin fiyatlarını yönetiyorum. Toplu fiyat yönetimi, kritik fiyat yönetimi, muhasebe entegra iletişimli fiyat yönetimi gibi başlıklarda hizmet sağlıyorum. Profesyonel fiyat yönetimi için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Sistemin entegre olduğu tüm platformlardan gelen siparişler 1 dakika içinde tüm detayları ile Entegra'ya kayıt olur. Tek ekrandan tüm siparişleriniz toplu olarak faturalandırılır. Stok tutmak ve siparişlerinizi faturalandırmak için ekstra bir programa ihtiyaç duymazsınız.

Entegra ile pazar yerleri entegrasyonları yanında bir e-ticaret sitesine de sahip olursunuz. Entegra'ya girilen ürünler pazar yerlerinde ki gibi kendi e-ticaret sitenizde de yayınlanır. Ekstra bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız kalmaz.

Dilerseniz şirketinizde kullandığınız muhasebe programı ile entegre çalışarak tüm stoklarınızı muhasebe programınızdan alır ve tüm siparişleri carilerle birlikte anlık olarak programınıza işler.

Entegra rekabet analiz sistemi ile Hepsiburada.com, N11.com, Gittigidiyor.com, Trendyol ve Amazon'da fiyat verdiğiniz ürünleri devamlı takip etmek zorunda kalmazsınız. Entegra'ya hepsiburada da ki bir ürününüz için iki fiyat girersiniz (Minimum fiyat ve Maksimum fiyat). Entegra diğer satıcıları gün içinde kontrol eder ve ürünü en uygun fiyata satan satıcıyı tespit eder. Eğer sizin dışınızda başka bir satıcı ürünü daha uygun fiyata satış yapıyor ise Entegra sizin fiyat sıralamanızı ve olabilecek en uygun fiyatı analiz eder.

Entegra'nın ürün listesinde kendi ürünlerinizi, xml veya excel den gelen tedarikçilerinizin ürünlerini, adet ve tüm platform fiyatlarını tek ekranda görebilir ve tüm detayları tek bir hareketle güncelleyebilirsiniz. Güncelleme yaptığınız alan aynı saniyede tüm platformlara güncellenir. Entegra siparişler ekranında tüm platformlardan gelen siparişlerinizi alt alta görür ve toplu olarak yazdırabilirsiniz.

Entegra'ya tek tek, tedarikçi xml'ler ile veya excel listeleri ile istediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve tüm satış platformlarınızda bu ürünleri listeleyebilirsiniz. Herhangi bir ürün sınırlaması yoktur.

Entegra ürün listesinde bulunan ürünlerin herhangi bir alanına müdahelede bulunduğunuzda ürününüz listelenmiş olduğu E-ticaret sitesi, N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Sanalpazar.com platformlarında aynı saniyede güncellenir.

Hem ürünlerinizin hem de tüm siparişlerinizin bulunduğu Entegrada ki verileri istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Temsilcilerimiz Entegra üzerinden size özel sql sorguları ile istediğiniz rapor şablonunu yazarak kayıt eder. Böylece hayallerinizde ki raporlamalara Entegra ile sahip olmuş olursunuz.

Firmanızın resmi belgelerini pazaryerlerinde onaylama süreçlerini tamamlıyorum. Başvurunuzun kabul edilmesi halinde gerekli evraklar:
Sözleşmeniz ve firmanıza/size ait bilgi formu: Sözleşmeniz ve bilgi formunuzu eksiksiz bir şekilde hazırlayıp teslim işlemini gerçekleştiriyorum.
Faaliyet belgesi
Vergi Levhası
İmza Sirküleri
Ticaret Sicili Gazetesi

Firmanızın trendyol pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın hepsiburada pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın çiçeksepeti pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip çiçeksepeti ile görüşmeler sağlayıp mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın morhipo pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip morhipo ile görüşmeler sağlayıp mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın n11.com pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip n11 panelinden mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın gittigidiyor.com pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip gittigidiyor mağaza panelinden mağaza açılışını tamamlıyorum.

Firmanızın amazon.com.tr pazaryeri için gerekli evrakları tarafınızdan talep ediyorum ve mağaza onaylama sürecini ve eksik evrak kontrolü bütün problemleri giderip Amazon TR mağaza panelinden mağaza açılışını tamamlıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile Trendyol arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile Hepsiburada arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile Çiçeksepeti arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile Morhipo arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile N11 arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile GittiGidiyor arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Kurulumu yapılan Entegra ile Amazon arasında ürün yönetimi, stok yönetimi, fiyat yönetimi entegrasyonu için gerekli API ayarlarını kurulumlarını yapıyorum.

Entegrasyon Danışmanı | Entegra Danışmanlığı | Pazaryeri Danışmanlığı | Eticaret Danışmanlığı

Pazaryeri Danışmanlık ve Entegra Depo Raf Otomasyon Sistemleri Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Mesaj Atabilirsiniz.