Amazon Pazaryeri mağaza nasıl açılır? Amazon Pazaryeri kadar komisyon alıyor? Amazon Pazaryeri satis nasil yapilir? Amazon Pazaryeri nasıl yüklenir? Amazon Pazaryeri nasıl para kazanılır? Amazon Pazaryeri nasıl ürün yüklenir? Amazon Pazaryeri reklam nasıl verilir? Amazon Pazaryeri hesabımı nasıl silerim? Amazon Pazaryeri Nedir? Amazon Pazaryeri Nasıl Çalışır? Amazon Pazaryeri Neden Mağazası Açmalısınız? Amazon Pazaryeri Mağaza Açmanın Avantajları Amazon Pazaryeri Mağaza Açmanın Dezavantajları Amazon Pazaryeri Mağaza Açmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir? Amazon Pazaryeri Mağazası Ne Kadar Süre İçerisinde Açılır? Amazon Pazaryeri Mağaza Açmadan Satış Yapılabiliyor mu? Amazon Pazaryeri Komisyon Oranları Amazon Pazaryeri Mağaza Vergi Süreci Amazon Pazaryeri Mağaza Faturalandırma Amazon Pazaryeri Satış Yapmak için Bilmeniz Gerekenler Amazon Pazaryeri mağaza girişi Amazon Pazaryeri Satıcı Başvuru Amazon Pazaryeri Satıcı Destek Amazon Pazaryeri Mağaza Ayarları Amazon Pazaryeri Mağaza Puanı Nedir ? Amazon Pazaryeri Satış Yapma Amazon Pazaryeri Mağaza İşlemleri Amazon Pazaryeri Mağaza Puanı Arttırma

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı

Sizde Amazon.com.tr'da var olmak bu büyüyen sektörde yerinizi almak için hemen Benimle İletişime Geçin!

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı Nedir ?

Hiç şüphe yok ki online pazarlama, 2010 yılından bu yana alabildiğince hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. Amazon pazaryerinde sizde olmak istiyorsanız ve/veya ürünlerinizi daha profesyonel düzeyde yönetmek istiyorsanız tam adresindesiniz.

Amazon Pazaryeri Danışmanlığı kısaca özetlemek gerekirse; Pazaryerlerinde Mağaza Açılış Desteği sunar. Ürün Analizi Ve Amazon Ürün Açılış İşlemlerini Yönetir. Rakip Firmaları Analiz Yönetimi, Ürün Ve Kategori Yönetimi, Satış Ve Kampanya Yönetimi, İade Ve Değişim Desteği, Sipariş Yönetimi, Kelime Raporlarına Göre Ürün Aktarım Listeleme gibi başlıklarda hizmet almanızı sağlar.

Bu başlıklara ek olarak Amazon da marka sayfanızın oluşturulması, Reklam yönetimi, Raporlama, Müşteri Hizmetleri, Amazon SEO işlemleri gibi başlıklarda firmanıza hizmet sağlarım.

Amazon Danışmanlık Hizmet
Başlıkları

Entegrasyon Danışmanı Entegra Danışmanlık
Bu Hizmet ile Amazon.com.tr üzerinde satış yapmanıza olanak sağlacak mağaza açılış işleminizi gerçekleştiriyorum.
Entegrasyon Danışmanı Entegra Danışmanlık
Bu Hizmet ile Entegra içerisine ürün kurulumu, fiyat yönetimi, stok yönetimi, detay açıklama işlemlerinde başarılı şekilde Amazon.com.tr'da satışa açılma işlemlerinizi gerçekleştiriyorum.
Amazon Kategori Kurulumu/Yönetimi
Entegra sistemizin kategori ağacınızı profesyonel düzeyde oluşturmasını sağlıyorum. Profesyonel düzeyde oluşan kategori ağacı Amazon.com.tr ile bağlantılı olacak şekilde ilgili kategori eşleştirme işlemlerini gerçekleştiriyorum. Amazon.com.tr Mağaza ekranına ürünleriniz doğru kategorilere başarılı şekilde aktarılacaktır.
Amazon Marka Kurulumu/Yönetimi
Entegra içerisinde bulunan kategori ağacı hazırlanmış, ürün yapısı oluşturmuş ürünlerinizin markalaşma işlemlerini gerçekleştiriyorum. İlgili markalarınızı Amazon ile eşleştirme işlemlerini yapıyorum ve ürünleriniz entegra içerisinden başarılı şekilde Amazon.com.tr üzerinde satışını yapmış olduğunuz marka ile satışa açılacaktır.
Amazon Sipariş Kurulumu/Yönetimi
Amazon.com.tr üzerinden satış mı yapıyorsunuz ? Bu başlıktaki hizmet ile Hepsiburada.com Bayi ekranında oluşan tüm siparişleriniz ENTEGRA entegrasyon programına başarılı şekilde aktarılır. Sorunlu siparişler olursa bunlarla ilgili çözüm yolları üretilir. Entegra Danışmanlığı başlığında bulunan otomasyon ile siparişleriniz başarılı şekilde müşterilere kargolanmaktadır.
Amazon XML Entegrasyon Kurulumu
Kendi satışını yapmış olduğunuz stoklu ürünleriniz var ve bunların yanında firmalardan XML entegrasyonlu ürünler kullanmak mı istiyorsunuz ? Bu hizmet tam size göre. İlgili firmalardan alınan XML bağlantı linklerini ENTEGRA entegrasyonuna uygun hale getirip ürünlerinizi Amazon.com.tr üzerinde başarılı şekilde satışa açmanıza olanak sağlıyorum.
Amazon Sipariş Komisyon Yönetimi
Amazon üzerinde oluşan siparişleriniz de komisyon oranları ile Entegra arasında bağlantı oluşturarak, istediğiniz saatte siparişlerinizdeki komisyon oranları ile Amazon.com.tr komisyon oranlarını karşılaştırabilirsiniz.
Amazon Kargo Otomasyon Yönetimi
Amazon.com.tr üzerinde oluşan siparişleriniz ENTEGRA Pazaryeri Otomasyon yazılımınıza düşer ve buradan sonrasında geliştirdiğim sistem ile siparişlerinizi başarılı şekilde müşterilere hızlı bir şekilde kargolamanıza olanak sağlar.

AmazonTR Hakkında Bilgiler ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Ücretsiz Mağaza Açma Rehberi ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Hızlı Mağaza Açma Rehberi ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR yüzde kaç komisyon alıyor ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR mağaza açma ücretli mi ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR yüzde kaç komisyon alıyor 2020 ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR ürün ekleme nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR fiyat değişimi nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR stok değiştirme nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Hızlı ürün girişi nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Ürün onaylama nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Mağaza Açmak İçin Ne Yapmalıyım ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Pazaryeri Satıcı Puanı Nedir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Satış Yapmak için Bilmeniz Gerekenler ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Satıcı Puanı Nedir? Nasıl Hesaplanır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR nasıl mağaza açabilirim ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Satış Arttırma ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR ürünü satışa çıkarma nasıl yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Satış Yapabilmek için Gerekenler ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Mağaza Açma Ve Kazanç Rehberi 2020 ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Api Entegrasyonu Nedir? Faydaları Nelerdir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR hesabı nasıl silinir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Komisyon Oranları Nedir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Kargo ücretleri Nedir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Ürün Nasıl Yüklenir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Mağaza Nasıl Açılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Otomatik Fiyatlandırma Nedir ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Rekabet Analizi Nedir ? Nasıl Yapılır ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Yorum Hizmeti ? AmazonTR Rehberi

AmazonTR Değerlendirme Hizmeti ? AmazonTR Rehberi

Amazon Danışmanlığı İçin
İletişime Geçin